Rada Gminy Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Godziny przyjęć interesantów

Przewodniczący Rady Gminy Wodynie przyjmuje interesantów w każdą środę w godzinach od 15:00 do 16:00

Skład

Przewodniczący Rady

Informacje

Przewodniczący Rady - Mirosław Michał Michalczyk

Pełniona funkcja w Radzie:Przewodniczący Rady

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:12

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Wiceprzewodniczący Rady

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady - Ryszard Polak

Pełniona funkcja w Radzie:Wiceprzewodniczący Rady

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:4

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Radny

Informacje

Radny - Ewa Wideńska

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:10

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Zygmunt Polak

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:8

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Teresa Danuta Polak

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:11

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2017-06-01

Radny

Informacje

Radny - Marian Pietrasik

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:5

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Eugeniusz Osiak

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:2

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Grażyna Markiewicz

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:13

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Damian Lewandowski

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:6

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Anna Lewandowska

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:15

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Wojciech Kostyra

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:9

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Tomasz Kiełczykowski

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:1

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Stanisław Gasek

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:3

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Adam Józef Dadacz

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:14

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Andrzej Bieniek

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:7

Liczba uzyskanych głosów:

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Radny

Informacje

Radny - Tomasz Ośko

Pełniona funkcja w Radzie:Radny

Numer kadencji Rady:7

Numer okręgu wyborczego:11

Data wyboru na radnego:2017-09-10

Data objęcia mandatu:2017-09-15

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-21

Komisje

Dokumenty

Prawo lokalne

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 czerwca 2016 17:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 4400
18 września 2017 15:34 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji .
18 września 2017 15:30 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji .
18 września 2017 15:23 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji .