Komisja Planowania, Budżetu i Finansów Kadencja 2014 - 2018

Skład

Przewodniczący Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Informacje

Członek Komisji - Teresa Danuta Polak

Data wygaśnięcia mandatu 01.06.2017 r.

Członek Komisji

Informacje

Członek Komisji - Tomasz Ośko

Członek Komisji od 15 września 2017 r.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 czerwca 2016 17:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 12895
23 listopada 2018 09:43 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.
23 listopada 2018 09:42 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.
23 listopada 2018 09:38 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.