Rada Gminy Kadencja 2018 - 2023

Wybierz kadencję

Godziny przyjęć interesantów

Przewodniczący Rady Gminy Wodynie przyjmuje interesantów w każdą środę w godzinach od 15:00 do 16:00

Skład

Przewodniczący Rady Gminy

Informacje

Przewodniczący Rady Gminy - Mirosław Michał Michalczyk

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 12

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Ryszard Polak

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 4

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Adam Józef Dadacz

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 14

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Andrzej Bieniek

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 8

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Zbigniew Jajszczak

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 9

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Tomasz Kiełczykowski

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 1

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Artur Jan Kluczek

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 5

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Damian Lewandowski

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 7

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radna

Informacje

Radna - Grażyna Jadwiga Markiewicz

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 13

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radna

Informacje

Radna - Anita Mularczyk

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 3

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Karol Noceń

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 15

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Eugeniusz Osiak

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 2

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radny

Informacje

Radny - Tomasz Ośko

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 6

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radna

Informacje

Radna - Jadwiga Piwowarczyk

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 10

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Radna

Informacje

Radna - Ewa Wideńska

Numer kadencji Rady: 8

Numer okręgu wyborczego: 11

Data wyboru na radnego: 2018-10-21

Data objęcia mandatu: 2018-11-19

Komisje

Dokumenty

Prawo lokalne

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 czerwca 2016 17:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 11708
23 listopada 2018 09:43 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.
23 listopada 2018 09:42 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.
23 listopada 2018 09:38 Justyna Masłowska - Aktualizacja danych stanowiska: Radna.