Mirosław Michał Michalczyk

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Rady (2014 - 2018)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady (2010 - 2014)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

 

 

 

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Justyna Masłowska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 czerwca 2016 20:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 838
24 czerwca 2019 12:30 Kamila Włodarek - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2018 r..
13 marca 2019 11:21 Karina Rogala - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2018 r. (rozpoczęcie kadencji).
13 marca 2019 11:21 Karina Rogala - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2018 r. (zakończenie kadencji).